Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Sprawdź swój poziom przeciwciał

Test kasetkowy ma na celu sprawdzenie, czy mieliśmy kontakt z koronawirusem SARS-CoV-2.

Test na koronawirusa polega na identyfikacji przeciwciał IgG i IgM specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. Identyfikuje czy jesteśmy w trakcie choroby oraz czy wcześniej mieliśmy styczność z wirusem.

WAŻNA INFORMACJA:
Posiada certyfikaty FDA (Food and Drug Administration) Agencja Żywności i Leków to amerykańska agencja rządowa zajmująca się regulowaniem i nadzorowaniem sprzedaży

Skontaktuj się z nami

Masz pytania odnośnie oferty? Chcesz dowiedzieć się więcej? W sklepie brakuje interesujących cię produktów? Test kasetkowy ma na celu sprawdzenie, czy mieliśmy kontakt z koronawirusem SARS-CoV-2.

Test na koronawirusa polega na identyfikacji przeciwciał IgG i IgM specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. Test identyfikuje czy jesteśmy w trakcie choroby oraz czy wcześniej mieliśmy styczność z wirusem.

ExcellentTest jest pierwszym na polskim rynku testem kasetkowym, który jest dystrybuowany przez polska firmę Excellence S.A.

Koronawirus szybki test ExcellenceTest

Koronawirus szybki test ExcellenceTest
Koronawirus szybki test ExcellenceTest

Koronawirus Szybki Test - test kasetkowy qSARS-CoV-2 IgM/IgG jest testem immunologicznym do jakościowego wykrywania przeciwciał (IgM/IgG) SARS-CoV-2 w krwi pełnej (z opuszka palca). Przeznaczony jest do stosowania jako test przesiewowy i pomoc w diagnostyce zakażeń wirusem SARS-CoV-2.  

W przypadku podejrzenia zarażenia wirusem, rekomendujemy ponownie powtórzenie testu w odstępie 7 dni od potencjalnego zakażenia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 99,99 zł
szt.

3szt - Koronawirus szybki test ExcellenceTest

3szt - Koronawirus szybki test ExcellenceTest
3szt - Koronawirus szybki test ExcellenceTest

Koronawirus Szybki Test - test kasetkowy qSARS-CoV-2 IgM/IgG jest testem immunologicznym do jakościowego wykrywania przeciwciał (IgM/IgG) SARS-CoV-2 w krwi pełnej (z opuszka palca). Przeznaczony jest do stosowania jako test przesiewowy i pomoc w diagnostyce zakażeń wirusem SARS-CoV-2.

W przypadku podejrzenia zarażenia wirusem, rekomendujemy ponownie powtórzenie testu w odstępie 7 dni od potencjalnego zakażenia.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 164,99 zł
zestaw
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl