Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Pytania i odpowiedzi

FAQ


 

Zanim zadasz pytanie przez formularz kontaktowy sprawdź naszą bazę najczęściej zadawanych pytań a być może otrzymasz odpowiedź już teraz.

 


 

1. Jak skuteczny jest test?

Excellent Koronawirus Szybki Test jest testem kasetkowym, certyfikowanym w Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych. Wykrywa obecność, bądź ich brak, przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. Daje skuteczność 96,40% (specyficzność IgM/IgG) i 93,75% (czułość IgM/IgG).

 

2. Co zawiera w sobie test (opakowanie)?

Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do jego skutecznego wykonania. W skład zestawu wchodzą: kasetka testowa, pipeta kapilarna (do nakładania próbki krwi na kasetkę testową), lancet (jednorazowy nakłuwacz), gazik nasączony alkoholem do odkażenia miejsca nakłucia, bufor rozcieńczający, instrukcję wykonania testu.

 

3. Jak przeprowadzić badanie?

Test przeprowadza się poprzez nałożenie kropli krwi na kasetkę testową oraz dodanie dwóch kropli bufora. Krew pobiera się poprzez nakłucie palca dołączonym do zestawu testowego lancetem z igiełką (podobnie jak w przypadku samodzielnego badania cukru we krwi). Wynik należy odczytać w ciągu 15-20 minut.
Wynik odczytany później niż po 20 minutach może dać błędny rezultat.

 

4. Czy mogę sam przeprowadzić ten test?

Test jest przeznaczony do wykonania w domu zalecamy by wykonywać go w towarzystwie osoby przeszkolonej medycznie.
Do każdego zestawu jest dołączona szczegółowa instrukcja wykonania testu, a na stronie testkoronawirusexcellence.pl jest dodatkowo filmik instruktażowy.


5. Czy test daje nam informację czy przebyliśmy chorobę?

Test sugeruje późne pierwotne lub wczesne wtórne zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

 

6. Jak wysyłany jest produkt?

Testy wysyłane są za pośrednictwem firmy InPost z dostawą do domu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl