Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
O firmie

Siedziba firmy Excellence

O firmie Excellence:

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów syropów i już od wielu lat dostarczamy klientom doskonałe produkty wysokiej jakości.

W naszej ofercie posiadamy również linię ekologiczną „bio”, w tym syropy tradycyjne i egzotyczne, soki oraz musy. W trosce o zdrowie w tym roku uruchomiliśmy odrębną gałąź naszej działalności i tak powstała seria produktów Excellence Sept, w tym kasetkowe testy na koronawirusa oraz płyny do dezynfekcji Sept oraz Sept +. Tworząc te produkty zależało nam przede wszystkim na zapewnieniu wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

O marce Excellence przeczytasz więcej na stronie:

Excellence

Nasza nazwa – Excellence – odzwierciedla motto przyświecające nam od początku działalności: dążenie do doskonałości.

Stawiając na stały rozwój nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia, obserwujemy trendy na rynku, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i poszerzamy naszą ofertę. Dzięki temu możemy w jak najlepszy sposób odpowiadać na zmieniające się potrzeby konsumentów. Uważamy, że nasi klienci zasługują na to, co najlepsze i właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkową markę “I am Bio” opartą wyłącznie na bazie certyfikowanych owoców i roślin pochodzących z upraw ekologicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl